המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם

קעקועי אהבה

קעקועי אהבה

אהבה היא הרגש החזק ביותר אצל האדם ורובנו בוחרים לסמל אותו בעזרת כתובות קעקע קבועה על העור. כיום ניתן למצוא קעקועי אהבה במגוון רחב של סגנונות, לשלב בין קעקועים קטנים וגדולים באזורים שונים בגוף וגם לכסות קעקועים ישנים עם קעקוע קאבר על מנת לרענן את השגרה השוחקת. בנוסף, אין טעם להכביר מילים על קעקועים עם שמות ילדים שמציינים את האהבה של ההורים אליהם וכמובן לא על קעקועים בין בני זוג במערכת יחסים רומנטית.

על אף האמור לעיל, לא כולנו יודעים מה באמת עומד מאחורי קעקועי אהבה או כיצד בוחרים אותם בצורה נכונה. ראשית, חשוב להבין שלא תמיד הקעקועים מעבירים את הסמליות לגבי אהבה בצורה ברורה. יש המון קעקועים מופשטים שנראים על פניו ללא משמעות רומנטית כזו או אחרת, בעוד מתחת לפני השטח מסתתרת סמליות רבה.

שנית, קעקועי אהבה מיועדים עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים ומכל השכבות בחברה. בעבר אמנם לא היה מקובל לעשות קעקועים בשביל לסמל אהבה וגם המכשור והציוד היו מיושנים, אך כיום זו פעולה תרבות מקובלת, לגיטימית ומרתקת. התרבות האלטרנטיבית הגיעה למרכז הבמה הרבה בזכות קעקועים שמסמלים אהבה ומעניין לראות כיצד זה יתפתח בעתיד.

טיפים לבחירת קעקועי אהבה
עוד סוגיה שרלוונטית עבור אנשים שרוצים לעשות קעקועי אהבה היא כיצד בוחרים אותם. קעקוע שנראה רומנטי היום עלול להיראות ילדותי בעתיד, ויש גם המון שינויים בחיים שאנחנו בכלל לא מודעים אליהם. הפתרון עבור כל אחד מהמקרים האלה הוא ללכת עם הלב ולמצוא קעקוע בעל ערך מוסף.

אפשר למשל לקבל רעיונות לקעקועים תוך כדי התייעצות עם אנשי מקצוע, לשאוב השראה מסרטים וסדרות בתרבות הפופולארית ולראות דוגמאות וסקיצות באתרי אינטרנט. בכל מכון קעקועים בארץ ובעולם יש חוברת שמשמשת בתור תיק עבודות וגם היא יכולה לשמש כמקור השראה עבור קעקועי אהבה. בסופו של דבר, הקעקועים מסמלים לא רק את האהבה הנוכחית אלא גם את המושג ומה שעומד מאחוריו. הכי חשוב להרגיש בנוח עם הקעקוע ולייחס לו את המשמעות הרצויה.