המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם

רעיונות לקעקועי נשים

רעיונות לקעקועי נשים

נשים שרוצות לעשות קעקוע יודעות שיש לזה השפעה על כל שאר החיים שלהן. כתוצאה מכך הן נתקלות לעיתים בדילמה מהותית לגבי השאלה איזה קעקוע לעשות ובעיקר מאיפה למצוא רעיונות. מהבחינה הזו אין הבדל בין נשים שכבר יש להן ציורי גוף וכתובות קעקע לבין מי שרק התחילה לעשות את הצעדים הראשונים שלה בתחום. החיפוש אחר רעיונות לקעקועי נשים משותף לכולן והוא מייצג במידה מסוימת את הקסם של התרבות הזו.

מקורות השראה עבור קעקועי נשים
על אף האמור לעיל, יש כמה מקורות השראה שמהם בטוח אפשר לקבל רעיונות לקעקועי נשים. הכי טוב להתחיל בניסיון אישי ולמצוא רעיונות שמתכתבים עם תפיסת העולם שבה מחזיקים בכל גיל בחיים. אפשר לקבל רעיונות מהתרבות המערבית, מהמזרח הרחוק או מאירועים בעלי משמעות מיוחדת. יש נשים שעושות קעקוע של מספרים בלבד לעומת כאלה שמעדיפות כיתוב בשפות זרות.

הרבה נשים שואבות השראה לקעקועים מהמשפחה שלהן וכאלה שעושות את זה מהחברות. אימהות למשל מעדיפות קעקועים עם שמות ילדים, בעוד נשים יותר צעירות מחפשות אחר קעקועי סמלים מופשטים יותר. רעיונות לקעקועי נשים גם מגיעים מתכניות טלוויזיה, ספרים וסדרות ותמיד אפשר להתעניין בחידוש קעקועים קיימים כדי להביע רעיון חדש.

חשוב לזכור שאין רעיון אחד שמתאים לכולן וקיים מגוון עצום של סגנונות קעקועים לנשים. גם הגיל הביולוגי, ניסיון החיים והמצב הנפשי שבו נמצאים משפיעים על בחירת רעיונות לקעקועי נשים ועל מתן עדיפות לרעיון כלשהו על פני רעיון אחר. בסופו של דבר, ההחלטה איזה קעקוע לעשות היא סובייקטיבית בלבד ומטרת הרעיונות היא רק לספק השראה כללית.

איפה יש הרבה רעיונות לקעקועי נשים?
האינטרנט הוא כר פורה של רעיונות לקעקועי נשים. אפשר להתחיל את החיפוש אחר רעיונות לקעקועים באתרים שעוסקים בתחום, להשאיר הודעות בפורום קעקועים ולאחר מכן להגיע למכוני קעקועים בצפון, במרכז ובדרום כדי לשאוב השראה נוספת מתיקי עבודות. היתרון של אתרי אינטרנט בחיפוש אחר רעיונות לקעקועים הוא שיש גם תמונות וסקיצות שאותן אפשר לאחר מכן לשנות לפי הטעם האישי של הלקוחות.