המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה מכוני פירסינג באילת

מכוני פירסינג באילת

מכוני פירסינג באילת
אילת היא עיר הנופש של ישראל ויש בה את אחוז מכוני הפירסינג והקעקועים הגבוה ביותר בארץ ביחס לכמות האוכלוסייה המקומית. הסיבה לכך היא תיירים מהארץ ומחו"ל שמגיעים לאילת בשביל לעשות ציורי גוף או פירסינג. למעשה, מספרם המשוער של מכוני פירסינג באילת לא נופל מזה של תל אביב, ירושלים או ערים הרבה יותר גדולות בשאר רחבי הארץ. השאלה היא איך בוחרים מכון פירסינג במהלך חופשה באילת ומה עושים אם לא מכירים תושבים מקומיים שיכולים להמליץ על מכון מקצועי.

קודם כל, יש לזכור שניתן לבצע הליך קוסמטי של ניקוב הגוף על מנת לענוד תכשיט באזורים שונים ולא בכל מכון פירסינג משתמשים באותה טכניקה. לצד מכוני פירסינג באילת עם ניסיון שמאפשר ניקוב של אזורים רגישים כמו הלשון, השפה ואיברי המין, יש גם מכונים פחות ותיקים שמציעים רק פירסינג בצדי האף, במעבר בין הנחיריים, באפרכסת האוזן וכמובן בתנוך. הדרך הנכונה למצוא מכון פירסינג היא לפיכך לוודא מראש שהוא מציע את השירות הרלוונטי ושיש לו מספיק ניסיון בתחום.

שנית, כדאי לתת עדיפות למכוני פירסינג מוכרים על פני מכונים חדשים. אפשר להתייעץ עם אנשים שגרים באילת כדי לשאול אותם על מכוני קעקועים ופירסינג, או להשאיר הודעה במסגרת פורום קעקועים אובייקטיבי באינטרנט. במידה ולא מוצאים עם מי להתייעץ, ניתן להקדיש כמה שעות במהלך החופשה לסיור בין מכוני פירסינג באילת.

למה כדאי להגיע לייעוץ לפני שעושים פירסינג?
פגישת ייעוץ והכוונה היא חלק משירות שניתן על ידי מכוני פירסינג באילת לתיירים ולתושבים מקומיים. הפגישה מיועדת בעיקר למי שעושה פירסינג בפעם הראשונה, אך היא יכולה לסייע גם לאנשים שכבר יש להם כמה ניקובים באזורים שונים בגוף. מטרת הפגישה היא להראות ללקוח את המכון, להסביר לו על ההליך הקוסמטי ולציין בפניו גם את הסיכונים וההחלמה.

כדאי לתאם פגישת ייעוץ והכוונה לפני שעושים פירסינג גם בשביל להתרשם מהמקום ומרמת הניקיון. בנוסף, אפשר לשאול נציגי מכוני פירסינג באילת האם הם נמצאים בפיקוח של משרד הבריאות וכמה שנות ניסיון יש להם.