המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה מקעקעים

מקעקעים

מקעקעים
מקעקע הוא איש מקצוע עם כישרון לציור ויכולות אמנותיות מפותחות. קעקועים נחשבים כיום לאמנות מודרנית שבאמצעותה אנשים בוחרים לבטא את עצמם, אך מי שרוצה לבצע ציורי קעקועים ביד חופשית או על פי דרישה מראש חייב לעבור הכשרה מסודרת. בנוסף, מקעקעים צוברים ניסיון תוך כדי עבודה והם צריכים להכיר טכניקות שונות לשרטוט בעזרת דיו או בחומרי צבע אחרים בצורה הבטוחה, ההיגיינית והנוחה ביותר.

מקעקעים מציעים מגוון רחב של שירותים ולרוב הם בוחרים האם לעבוד באופן עצמאי או במסגרת מכון קעקועים רשמי. השירותים העיקריים הם ציור קעקועים ביד חופשית וציור קעקועים על פי דוגמא, בעוד שירותים נלווים כוללים כיסוי קעקועים ישנים, חידוש קעקועים קיימים שנשחקו, הסרת צלקות וכתמי עור באמצעות קעקועים או איפור קבוע, בודי פירסינג והסרת קעקועים בלייזר.

מבחינת הכשרה, התחום של קעקועים מיועד לאנשים יצירתיים ולכאלה שיש להם תואר ראשון באמנות והם רוצים להפוך אותו למקצוע מעשי. אנשים שעוסקים בתחום הפירסינג גם הם מתעניינים לעיתים קרובות בלימודי קעקועים כדי לשלב יחד בין שני המקצועות. מסיימי קורסי הכשרה יכולים לעבוד במכוני קעקועים בצפון, במרכז ובדרום והם נדרשים לעבור סטאז' במקום נקי ומסודר כדי להבטיח התנהלות עתידית מקצועית בתחום.

איך בוחרים מקעקעים?
אנשים שרוצים לעשות קעקוע צריכים לבחור היטב את המכון שבו הם עוברים את החוויה. מומלץ לבחור מקעקעים על סמך המלצות של לקוחות קודמים, להגיע לפחות פעם אחת לפגישת ייעוץ והכוונה ולשאול את המקעקע על הניסיון האישי שלו. במידה ומדובר במישהו שעושה קעקוע בפעם הראשונה, יש לקחת בחשבון שורה ארוכה של התלבטויות ולהתייחס גם לתיק העבודות שמונח בכל מכון קעקועים בארץ.

מעבר לכך, כדאי לבחור מקעקעים גם לפי הכימיה האישית שיש מולם. העבודה של המקעקע היא לא רק טכנית אלא גם אמנותית ועדיף לבחור מישהו שמשדר איתנו על אותו גל. בהקשר הזה אין הבדל בין מכוני קעקועים בתל אביב או באילת, כי החוויה של הלקוח היא זו שקובעת. מקעקע מנוסה יכול לחשוף את הלקוח להשפעות חדשות ולעמוד לרשותו גם בהמשך.