המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה מקעקעים בבאר שבע

מקעקעים בבאר שבע

מקעקעים בבאר שבע
באר שבע היא העיר המרכזית במחוז הדרום ורבים מתייחסים אליה בתור בירת הנגב. מלבד השטח שעליו משתרעת באר שבע, היא נהנית מהגירה חיובית של זוגות צעירים, סטודנטים ומשפחות. אוניברסיטת בן גוריון בנגב מהווה מוקד משיכה מרכזי של באר שבע ולצדה אפשר לציין עוד מוסדות, חברות וארגונים. בנוסף, את השינוי שחל על העיר בשנים האחרונות ניתן לראות גם בכל הנוגע למספרם של מקעקעים בבאר שבע בפרט ובדרום בכלל.

מי שמכיר את תחום הקעקועים יודע שבבאר שבע אפשר לעשות ציורי גוף מרהיבים במחירים נוחים. העלות הממוצעת שנגבית על ידי מקעקעים בבאר שבע נמוכה באופן משמעותי מזו שבתל אביב, חיפה וירושלים ויש לכך משמעות גדולה בקרב קהל היעד.

מי קהל היעד של מקעקעים בבאר שבע?
מקעקעים בבאר שבע פונים לקהלי יעד שונים. קודם כל, לא רק חובבי תרבות אלטרנטיבית מתעניינים כיום בציורי גוף. מדובר על תחום אמנות דינאמי שמושך אחריו  מעריצים מכל רחבי העולם. גברים ונשים מכל שכבות האוכלוסייה בוחרים לעטר את גופם בקעקועים ומגיעים לבאר שבע כדי לשאוב השראה ולקבל רעיונות. תושבי באר שבע גם לא צריכים לנסוע עד מכוני קעקועים בתל אביב בשביל להבטיח רמת ביצוע גבוהה, כי חלק מאנשי המקצוע הכי טובים בישראל נמצאים אצלם בעיר.

בנוסף, אי אפשר להתעלם מהאופן שבו סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון משפיעים לטובה על ההצלחה של מקעקעים בבאר שבע. צעירים הם עדיין קהל היעד העיקרי של מכוני קעקועים במרכז, בצפון ובדרום והם אלו שמניעים את התחום כאמנות מוכרזת. סטודנטים בבאר שבע יכולים למצוא מכוני קעקועים שבהם מבצעים גם פירסינג ולרכז כמה שיותר שירותים תחת קורת גג אחת.

כמו כן, מקעקעים בבאר שבע פונים לתושבי הערים השכנות. יש הרבה אנשים מדימונה, מצפה רמון והפזורה הבדואית שנוסעים לבאר שבע כדי לעשות קעקוע. לצדם אפשר לציין את תושבי המושבים עומר, שגב שלום, מיתר ועוד. כל אחד מתושבי הדרום מעניק עדיפות למכוני קעקועים בבאר שבע ומעדיף אותם על פני אלו שנמצאים במחוז המרכז או בצפון הרחוק.