המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה מקעקעים בקריות

מקעקעים בקריות

מקעקעים בקריות
מי שגר במחוז הצפון יודע להצביע על כמה מאפיינים ייחודיים של מקעקעים בקריות. ראשית, מדובר בגוש יישובים גדול שנמצא מצפון-מזרח לחיפה וכולל את קריית ים, ביאליק, מוצקין ואתא. גם השכונות החיפאיות קריית חיים וקריית שמואל נחשבות לחלק מהקריות, מה שמחייב מכוני קעקועים בצפון להרחיב את סל השירותים שלהם. מקעקעים בחיפה לא יכולים להרשות לעצמם להגביל את קהל היעד ועליהם להציע ציורי גוף לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים.

שנית, מקעקעים בקריות שואבים השראה מתחום האמנות ומנצלים את מגוון אירועי התרבות באזור הצפון בשביל להעשיר את הידע שלהם. לימוד קעקועים מעניק כמובן את הבסיס לעיסוק בתחום אך הוא לא תמיד מספיק. הדרך היחידה להישאר עם אצבע על הדופק היא להשתתף באירועי תרבות מקומיים ובינלאומיים, להחליף רעיונות עם מקעקעים במרכז ובדרום ובמידת הצורך להגיע להשתלמויות. מכוני קעקועים בקריות נמצאים ממש במוקד הפעילות של תחום התרבות האלטרנטיבית בישראל והם יודעים כיצד לנצל זאת.

מה ההשלכות של המאפיינים הייחודיים על הלקוחות?
השאלה המעניינת היא כיצד אנשים שרוצים לעשות ציורי גוף מושפעים מההצלחה והמגוון של מקעקעים בקריות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק צעירים עושים קעקועים ויש המון מבוגרים שמתעניינים בתחום בגילאים יחסית מאוחרים. הבדלים אחרים בולטים בין אנשים עם ציורי גוף קודמים לבין כאלה שרוצים לעשות קעקועים בפעם הראשונה בחייהם.

הנקודה העיקרית שיש הרבה יתרונות להצלחה של מקעקעים בקריות. היא מעודדת תחרות בין מכוני קעקועים בצפון, מסייעת לירידת מחירים ומעלה את רמת המקצועיות. מלבד אנשים שגרים בקריות ומעדיפים מכוני קעקועים מקומיים בגלל שיקולים של נוחות וזמינות, יש גם כאלה שמגיעים מערים שכנות ומיישובי עמק זבולון.

קצב הגידול של ערים בקריות מעודד פתיחת מכוני קעקועים חדשים וסביר להניח שכבר בשנים הקרובות ניתן יהיה לראות את ההשלכות זה על קהלי יעד שונים. בשורה התחתונה, מקעקעים בקריות מוכיחים שאפשר להצליח בכל מקום בארץ כל עוד שומרים על סטנדרטים מחמירים של איכות ורמת ביצוע. תושבי הקריות הם הראשונים ליהנות מכך ויחד איתם כל שאר האנשים באזור.