המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קורס קעקועים בצפון

קורס קעקועים בצפון

קורס קעקועים בצפון
אזור הצפון הוא ללא ספק אחד המקומות שבהם הכי כדאי לעבור קורס קעקועים מקצועי. האווירה בצפון הרבה יותר רגועה בהשוואה למרכז, יוקר המחיה נמוך ויש ביקוש גבוה לאנשי מקצוע בתחומי האמנויות. מעבר לכך, קורס קעקועים בצפון יכול להתאים למי שרוצה לשלב הכשרה מעשית עם לימודים אקדמיים ולמי שמגיע לאזור כדי לפתח את עצמו ברמה האישית.

תנאי הקבלה עבור קורס קעקועים בדרום, במרכז ובצפון זהים. ברוב מוסדות הלימוד דורשים מהמועמדים להיות בני 18 ומעלה ולהגיע לראיון אישי. למרות שאין צורך בציון בגרות מסוים או בציון פסיכומטרי, מטרת הראיון היא לוודא שהמועמד מתאים ללימודים ולעיסוק בתחום. ראיון קבלה גם יכול לסייע למי שמחפש קורס קעקועים בצפון אך לא לגמרי בטוח שמדובר במסלול קריירה שיכול להתאים לו. במידה והמועמד לא עומד בתנאי הקבלה, יש מכללות בצפון שיציעו לו קורס קדם.

מה לומדים בקורס קעקועים?
גם מבחינת נושאי הלימוד לא אמורים להיות הבדלים דרמטיים בין קורס קעקועים בצפון או באזורים אחרים בארץ. ההבדל הוא רק במתכונת הלימודים הנבחרת על ידי מוסד הלימודים עצמו, כי יש מקומות שבהם מתמקדים בהיבט התיאורטי לעומת כאלה שבהם דווקא הסדנאות המעשיות עומדות בראש סדר העדיפויות.

משך הלימודים במסגרת קורס קעקועים בצפון עומד על 70-130 שעות לימוד אקדמיות. יש מסלולי לימוד קצרים וארוכים ואפשר לבדוק מראש מה עומק והיקף הלימודים, לרבות כמות הזמן המוקדשת לתרגול מעשי. לוח הזמנים הממוצע שבו מסתיים קורס מן הסוג הזה עומד על חצי שנה עד שנה ורבים בצפון מצליחים לשלב אותו עם עבודה במשרה מלאה. בנוסף, סך שעות הלימוד נקבע לפי מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

בוגרי קורס קעקועים בצפון זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד שבו השלימו את חובותיהם. בעזרת התעודה הזו הם יכולים להציע את עצמם להתמחות במכוני קעקועים בצפון, או לקפוץ ישר למים העמוקים ולפתוח מכון משלהם. כמו כן, מכללות מובילות בצפון מפנות את הבוגרים למעסיקים רלוונטיים ואף מסייעות להם לעשות את הצעדים הראשונים בכל הנוגע לפתיחת עסק.