המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים גדולים

קעקועים גדולים

קעקועים גדולים
גברים ונשים שמתייחסים לקעקוע כאמצעי ביטוי אמנותי מעדיפים לעיתים קרובות ציורי גוף גדולים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, קעקועים גדולים לא מיועדים רק לאנשים שכבר יש להם כמה קעקועים ישנים על הגוף. דווקא מי שלא מכיר מקרוב את התחום אוהב להתחיל עם קעקועים מן הסוג הזה ולהבליט את תפיסת העולם שלו. מעבר לכך, כיום אפשר להגדיל את כל סגנונות הקעקועים ולשלב בין אלמנטים שונים. בשביל זה צריך להכיר את היתרונות של קעקועים גדולים ולדעת איפה לעשות אותם.

היתרונות של קעקועים גדולים
קעקועים גדולים מציעים כמה יתרונות שאין לסוגים אחרים של ציורי גוף. ראשית, הם מתאימים לאזורים מיוחדים בגוף כמו הכתף והגב ולא צריך להתאמץ בשביל לראות אותם. בעזרת קעקועים עם משמעות אפשר להעביר גם מסרים מורכבים ולשלב בין אלמנטים מתרבויות עתיקות וחדשות. ככל שהקעקוע גדול יותר כך מתרגלים אליו במהירות והוא הופך לחלק בלתי נפרד ממבנה האישיות.

שנית, קעקועים גדולים דורשים השקעה של זמן ומיומנות ולכן בדרך כלל הם מתאפיינים ברמת דיוק גבוהה של ירידה לפרטים. את רמת הדיוק הזה ניתן לנצל בשביל לעשות קעקועים אוריינטליים, לשלב קווי מתאר עבים ומודגשים עם אלמנטים של תלת ממד ובעיקר להשאיר מקום לביטוי אישי. אין הרבה הזדמנויות בחיים לעשות קעקועים והגודל שלהם הוא ללא ספק פקטור שעשוי להכריע את הסוגיה.

איפה עושים קעקועים גדולים?
לא בכל מכון קעקועים בארץ יודעים לעשות ציורי גוף גדולים. חשוב לבדוק מראש באיזה סוג של מכוני קעקועים מדובר, לוודא שהם עובדים לפי התקנות של משרד הבריאות ולהגיע לפחות פעם אחת לפגישת היכרות וייעוץ עם הצוות. באותה פגישה ניתן גם לבקש לראות דוגמאות של קעקועים גדולים ולשאוב השראה מתיק העבודות של המקעקע.

במידה ורוצים לעשות קעקועים גדולים אך לא מצליחים לבחור סגנון או דוגמא, ניתן להתחיל עם קעקוע קטן ולאחר מכן להגדיל אותו. את זה עושים במכוני קעקועים שבהם מתמחים בחידוש קעקועים ישנים ובקעקועי קאבר. החידוש והקאבר לא אמורים לבוא על חשבון רמת הדיוק של הקעקוע והבולטות שלו.