המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועי סמלים

קעקועי סמלים

קעקועי סמלים
סמל תמיד מייצג רעיון, מושג או אירוע כלשהו והוא מקבל משמעות מעבר לזו שקיימת בו. את המשמעות לכל סמל ניתן להשיג באמצעות הקשר מסוים ויש סוגים שונים של סמלים. כתוצאה מכך, קיים גם מגוון עצום של קעקועי סמלים ולכן חשוב לדעת כיצד לבחור אותם. קעקועים מן הסוג הזה עשויים לסמל משהו שיש עליו הסכמה כללית, ליצור קישור לחוויה אישית ולהכיל זיקה פנימית שמוכרת לכל בני האדם באשר הם.

השימוש בסמלים מטעין את הקעקוע במשמעות ומעניק לו ערך מוסף. בשביל לדעת איזה קעקועי סמלים לבחור צריך להביא בחשבון את הטעם האישי, את סל התכונות ואת מבנה האישיות. גברים ונשים יכולים לבחור לשלב בין סוגים שונים של קעקועים וגם למצוא משמעות אחרת בכל קעקוע שיש להם בגוף. בנוסף, יש להביא בחשבון את העובדה שלא ניתן להסיר את הקעקוע ללא התערבות כירורגית ולבחור בהתאם את הסמל ואת המשמעות הנלווית.

מה עומד מאחורי הסמל?
יש אנשים שמעדיפים להסתיר את המשמעות האמיתית מאחורי קעקועי סמלים שיש להם על הגוף, לעומת כאלה שבוחרים מלכתחילה בסמלים בעלי משמעות לאומית, חברתית, דתית, אוניברסלית וכן הלאה. מה שעומד מאחורי הסמל הוא חלק בלתי נפרד מהייחודיות שלו והבחירה בקעקועים מסוימים צריכה להיות הופכת גם היא לבעלת משמעות.

אפשר להגיע למכוני קעקועים כדי להתרשם מסקיצות שונות ורק לאחר מכן לקבל החלטה לגבי קעקועי סמלים. בכל מכון קעקועים באילת, בתל אביב או בחיפה יהיה מישהו שישמח להמליץ לכם על סמלים שונים ולהסביר כיצד הם מופיעים על גבי אזורים שונים בעור. כך למשל מקעקעים בגבעתיים עשויים להמליץ על קעקועים לגב בשביל להשאיר הרבה מקום לציור של הסמל, בעוד מקעקעים בבאר שבע ידגישו את היתרונות של קעקועים לכתף.

מכוני קעקועים מרכזים את כל היתרונות תחת קורת גג אחת ומאפשרים לגברים ונשים שמתלבטים בין קעקועי סמלים למצוא משהו שמתאים להם. הביקור במכון לפני ביצוע הקעקועים עצמם גם תורם לתחושת הביטחון ובעזרתו ניתן לבדוק היטב את המשמעות, הייצוג והמסר שמעביר כל סמל שהופך לקעקוע.