המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועי צמיד

קעקועי צמיד

קעקועי צמיד
קעקוע בצורת צמיד יכול להתאים לאזורים שונים בגוף והוא בולט בהשוואה לדוגמאות וסקיצות אחרות. נהוג לשלב קעקועים מן הסוג הזה על פרק כף היד, החלק העליון של הזרוע והקרסול ויש אנשים שמשלבים בין קעקועי צמיד בדוגמא ספציפית לבין קעקועים גדולים יותר על הגב או הכתף. הסגנון המאורי למשל נפוץ מאוד בסגנונות הצמידים אך יש גם קעקועים קטנים שמתאימים עבור המטרה.

מבחינת המקעקע, קעקועי צמיד דורש שימוש בטכניקה מיוחדת שמטרתה לשמור על אחידות וגודל מדויק. הקעקוע מצויר באופן מעגלי ולכן הסימטריה היא חלק בלתי נפרד מרשימת הדרישות. כתוצאה מכך, לא בכל מכון קעקועים יודעים לבצע את סגנון הצמידים. מומלץ לבדוק מראש האם יש למקעקעים ניסיון קודם עם צמידים ולראות תמונות ודוגמאות. במידת הצורך אפשר גם לקבל המלצות על מכון קעקועים בצפון, במרכז או בדרום ולשאול על מקעקעים עם רקע מוכח.

מה אפשר לכתוב על הצמיד?
קעקועי צמיד לא באים על חשבון האפשרות לבצע קעקועים עם משמעות. יש הרבה קעקועי סמלים שנראים כמו צמיד וקעקועים קטנים שמשתלבים אחד בתוך השני עד שהם יוצרים צמיד גדול ורחב ליד, לרגל ולזרוע. אפשר לכתוב על הצמיד את שמות הילדים ויש כאלה שמשתמשים בקעקועים מן הסוג הזה בשביל לציין אירוע מיוחד. אופציה אחרת היא לבחור בדוגמא אבסטרקטית של צמיד או להכריע בין קעקועים צבעוניים לבין קעקועים בשחור ולבן.

בנוסף, קעקועי צמיד מתאימים לגברים ונשים בכל הגילאים. רוב האנשים שעושים קעקוע בפעם הראשונה מעדיפים צורה ספציפית על פני הצמיד, אך עם הזמן הם מגלים את היתרונות שלו. זו הסיבה שהצמידים נפוצים בקרב אנשים שכבר יש להם כמה קעקועים על הגוף. גברים ונשים משתמשים בצמיד כאלמנט אסתטי והם מנצלים את הקביעות של הקעקוע על מנת להעביר מסר, לקשט את הגוף או לעיתים להסתרת פגם אסתטי מסוים.

רק מי שעושה את הקעקוע בוחר מה לכתוב עליו אך מומלץ בכל זאת להתייעץ עם מקעקעים. כך ניתן להבטיח קעקועי צמיד ברמה גבוהה וליהנות מהנוכחות שלהם על הגוף למשך שנים.