המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועי קאבר

קעקועי קאבר

קעקועי קאבר
קאבר, או בעברית "כיסוי", מאפשר לכסות קעקוע ישן עם קעקוע חדש ומיועד למגוון רחב של צרכים. המחיר של קעקועי קאבר בדרך כלל גבוה יותר בהשוואה לקעקועים רגילים כי הביצוע דורש רמה גבוהה של מיומנות, ציוד מתקדם וניסיון משמעותי של מקעקעים במרכז, בצפון או בדרום, אך התוצאה משביעת רצון. הקעקועים מתאימים לגברים ונשים ואפשר לשלב אותם עם פירסינג במידה ורוצים להשיג שינוי דרמטי במראה החיצוני באופן מהיר.

קעקועי קאבר מבוצעים למשל בקרב אנשים שהשתחררו מהכלא ולא רוצים להשאיר סימן או זכר לכתובות קעקע שהשיגו במהלך המאסר. לחילופין, הם מתאימים למי שרוצה להסתיר קעקוע ישן או במקרים מסוימים לתיקון קעקועים שבוצעו בצורה גרועה. בכל אחד מהמקרים אמור המקעקע לעדכן את המקועקע על סוג השינוי והכיסוי שמבוצע על העור ולהראות לו דוגמא של התוצאה הסופית.

מעבר לכך, קעקועי קאבר יכולים להתאים למי שמעוניין לשפץ ולחדש את הקעקוע הקיים ולאו דווקא להסתיר אותו. במהלך ביצוע הכיסוי אפשר לשפר את רמת הגימור, להוסיף צבע לקעקוע שדהה, לחזק את הקווים מסביב ולהדגיש גוונים מסוימים. התוצאה תמיד תהיה טובה מהמקור והתהליך מאפשר גם לשלב סגנונות מודרניים.

כיסוי מלא של קעקוע ישן
כמובן שקיימת אפשרות של כיסוי מלא על גבי קעקועים ישנים. זה מתאים למי שלא מרוצה בכלל מהקעקוע הקיים וזקוק לדרך שבה ניתן יהיה להעלים אותו. כאן באים לידי ביטוי היתרונות של קעקועי קאבר והערך המוסף שלהם. אלו קעקועים שמבוצעים לאחר בחירת סקיצה גדולה יותר מהקעקוע הישן וניתן ליישם אותם עם כיסוי שחור, החלפת האלמנט המרכזי בקעקוע הישן באלמנט חדש או כיסוי צבעוני.

בכל אחת מהטכניקות הקיימות של קעקועי קאבר נדרשת מיומנות ברמה הגבוהה ביותר וציוד ייעודי. לא בכל מכון קעקועים בדרום, במרכז או בצפון מציעים את השירות הזה ויש לבחור אותו כהלכה. רצוי לקבל המלצות לפני שמבצעים כיסוי עבור קעקועים לרגל או לקרסול ולראות דוגמאות של מכוני קעקועים ותיקים. כך ניתן להשיג את הכיסוי המלא ולשדרג את הקעקוע או להעלים אותו עם קעקוע חדש.