המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

השיטה הנפוצה של הסרת קעקועים היא שימוש במכשיר לייזר. שירותי הסרה מן הסוג הזה ניתנים במכונים קוסמטיים ובמכוני קעקועים בכל רחבי הארץ. כמובן שלא כל מכון קעקועים מתמחה גם בהסרה, אך אפשר לקבל את המידע הרלוונטי בראש באמצעות אתרי האינטרנט. אפשרות אחרת היא להשאיר הודעה במסגרת פורום קעקועים ואפילו לשמור על אנונימיות כאשר מחפשים מכוני לייזר מקצועיים.

סדרת הטיפולים בלייזר יכולה להתאים גם עבור הסרת קעקועים צבעוניים. זהו חידוש משמעותי של התחום ומאפיין בולט של קעקועים במאה ה-21 לעומת שנים קודמות. סדרת הטיפולים מבוססת על לייזר בעל אורכי גל שונים, לאחר כל טיפול אסור לחשוף את האזור לשמש ועדיף לעשות זאת בחורף כי אסור גם להיכנס לבריכה או לים. מעבר לכך, הלבוש המאפיין את תקופת החורף נחשב אידיאלי עבור ההחלמה.

טיפולי לייזר עבור הסרת קעקועים לא משאירים סימנים או צלקות ולרוב גם לא מלווים בתופעות לוואי. הטיפולים מבוצעים כמעט ללא כאבים והם מתאימים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. אין צורך בהיערכות מראש לטיפולי לייזר מן הסוג הזה, מלבד הנחיות שניתנות באופן ספציפי על פי המאפיינים של המטופל. הטכנולוגיה הקיימת מקצרת את משך ההחלמה מהטיפול ומתאימה גם להסרה של קעקועים באזורים רגישים.

כמה טיפולי לייזר צריך לעשות?
מספר טיפולי הלייזר המומלצים עבור הסרת קעקועים נקבע לפי פרמטרים אחידים. ראשית, יש להביא בחשבון את עומק וגודל הקעקוע ולהבין שיש הבדלים בין קעקועים גדולים וקטנים. שנית, כדאי להתייחס לכמות וסוג הצבע בהתאם להבדלים בין סגנונות קעקועים. לבסוף, מספר הטיפולים נקבע מטבע הדברים גם בהתאם לגיל המטופל ולמצבו הפיזי. יש מכוני לייזר שקובעים את מספר הטיפולים המשוער ביחס למספר השנים שבהם הקעקוע נמצא על הגוף ומקומות שבהם מתחייבים להמשיך עם הטיפולים עד שמשיגים את המטרה.

מומלץ לתאם פגישת ייעוץ והכוונה עם נציגי מכון קעקועים או לייזר טרם תחילת התהליך. בפגישה כזו אפשר לתכנן מראש את מועד הטיפולים, לקבוע אותם עבור תקופת החורף כדי להקל על ההחלמה ולשאול גם על המחירים המקובלים.