המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים לצלעות

קעקועים לצלעות

קעקועים לצלעות
אזור הצלעות נחשב קלאסי לקעקועים בגלל כמה סיבות מרכזיות. ראשית, הוא בולט יחסית כלפי המתבונן מהצד אך עדיין נשאר מוסתר מעיני המקועקע. אפשר לבצע קעקועים לצלעות מכל סוג ולשלב בין קעקועים עם משמעות לבין קעקועי סמלים. זה אזור גדול בהשוואה לאלטרנטיבות כמו קעקועים ליד וקעקועים לרגל ומיותר לציין שהוא רלוונטי עבור גברים ונשים כאחד.

שנית, קעקועים לצלעות נמצאים באזור מיוחד כאשר מתבצעת תנועה של הגוף. כלוב הצלעות זז יחד עם הגוף וכך המשמעות של הקעקוע משתנה. כל אחד יכול לבחור האם לבצע קעקוע סטטי על גבי אזור הצלעות, או לחילופין לקבל רעיונות לקעקועים של גברים ונשים עם מאפיינים דינאמיים. הכל תלוי בגודל הקעקוע שאותו רוצים לבצע ובסגנון המועדף.

מעבר לכך, כלוב הצלעות מתאים לכל סוגי הקעקועים. יש כאלה שמשתמשים ביתרונות של האזור הזה על מנת לבצע קעקועי לב עם איורים, לעומת אחרים שמעדיפים קעקועי סמלים עם משמעות חברתית, דתית או אישית. גם קעקועים קטנים מתאימים לאזור הצלעות ואפשר להגיע למצב שבו קעקועים בקרסול מתכתבים עם אלו שנמצאים על הגב, הצלעות והכתף.

עצות לבחירת קעקועים לצלעות
כמובן שאזור הצלעות מחייב התאמה מסוימת מבחינת בחירת סוגי קעקועים. רצוי למשל להביא בחשבון את הגודל הפוטנציאלי של האזור כאשר בוחרים קעקוע, אך לזכור שלא חייבים להשתמש בכל כלוב הצלעות. ניתן לעשות קעקוע עם שמות ילדים באמצע הצלעות ועם הזמן לבחור האם להרחיב את האזור עם דוגמאות וצבעים חדשים. אפשרות אחרת היא להשתמש בכל החלק שבין הכתף, דרך הצלעות ועד המותן או אפילו להעביר את הקעקוע בין הצלעות והגב העליון.

רצוי להגיע למכון קעקועים לפני שבוחרים סקיצה ספציפית ולהתייעץ עם מקעקעים בצפון, בדרום ובמרכז לגבי האופציות שעל הפרק. אפשר להשוות בין סוגים של קעקועים לצלעות לפי תמונות ועל סמך המלצות של אנשים עם ניסיון מוכח בתחום. את ההמלצות ניתן לקבל בתוך פורום קעקועים מחברים ובני משפחה. בסופו של דבר, ההחלטה איפה לבצע את הקעקוע חשובה לא פחות מאשר השאלה מה תהיה הדוגמא שלו.