המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה מכוני פירסינג

מכוני פירסינג

מכוני פירסינג
הליך קוסמטי שבו מנקבים את הגוף על מנת לענוד תכשיט נקרא בעגה המקצועית "פירסינג", או בעברית "ניזום" (מלשון נזם). המקומות היחידים שבהם רצוי לעבור את התהליך הזה הם מכוני פירסינג שנמצאים בכל רחבי הארץ ותחת פיקוח ובקרה של משרד הבריאות.

מכוני פירסינג מציעים מספר יתרונות עבור גברים ונשים שמתעניינים בניקוב אזורים מסוימים בגוף. קודם כל, רמת ההיגיינה והניקיון במכונים מן הסוג הזה תמיד תהיה גבוהה יותר בהשוואה לאלטרנטיבות. למרות שיש אנשים שמציעים פירסינג באופן עצמאי וללא הכשרה מקצועית, אין תחליף לרקע ולניסיון של מכונים ותיקים. במכונים כאלה עושים הכל בשביל לשמור על סטריליות בלתי מתפשרת ומונעים מצב של זיהום.

שנית, משתלם יותר לעשות פירסינג במכון מקצועי כי הוא מרכז מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. ברוב המקומות שמוכרים בתור מכוני פירסינג עושים גם ציורי גוף ביד חופשית או על פי דוגמא, בודי פירסינג לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים וסוגים שונים של פירסינג באזורים רגישים כמו איברי המין או חלל הפה.

איך בוחרים מכוני פירסינג?
מי שמחליט לעשות פירסינג ולא יודע לאיזה מכון לפנות יכול להשוות בין האופציות הקיימות לפי פרמטרים מסוימים. כדאי קודם כל לבדוק מה שנות הניסיון של המכון, מי עובד בו והאם הוא נמצא תחת פיקוח ובקרה של משרד הבריאות. רצוי גם לאסוף המלצות על מכוני פירסינג מקומיים ולתת עדיפות לחוות דעת אובייקטיבית של חברים ומשפחה. במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שעשה פירסינג במכון מומלץ, אפשר לקרוא על הנושא בפורום קעקועים ובאתרי אינטרנט שעוסקים בתחום.

כמו כן, בחירת מכוני פירסינג היא פונקציה של התרשמות אישית מהמקום. כדאי להגיע לפגישת ייעוץ והכוונה לא מחייבת עם נציגי המכון ולשאול אותם על המחירים. במהלך הפגישה ניתן גם להתרשם מרמת הניקיון במכון ולברר על תהליך ההכנה לקראת פירסינג באזור העין, באף, בשפתיים, בסנטר, באוזניים או באזורים אחרים בגוף. בסופו של דבר, המטרה של המכונים המובילים היא לספק שירות בטוח במחיר נוח ולעודד אנשים נוספים להתנסויות חדשות.