המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים ליד

קעקועים ליד

קעקועים ליד
היד היא בין אברי הגוף העיקריים שבהם בוחרים גברים ונשים לבצע קעקועים. השוואה בין קעקועים ליד, קעקועים לרגל וקעקועים לגב מגלה שיש לאזור הזה יתרון מיוחד והוא גם פופולארי עבור קעקועים קטנים וקעקועים עם משמעות. מעבר לכך, היד יכולה להתאים עבור קעקועי אולד סקול אצל כאלה שכבר יש להם גם קעקועי סמלים ישנים. הכי חשוב לבחור צורת קעקוע שמתאימה ליד ולא לשכוח להתייעץ עם מקעקעים מנוסים בשביל למצוא דוגמא מושלמת.

על אף הפופולאריות של קעקועים ליד, הם נפוצים בעיקר אצל אנשים שעושים את כתובות הקעקע הראשונות שלהם. הסיבה לכך היא שמדובר בקעקועים שמבוצעים במקום שיחסית אינו כואב. גם קעקועים לרגל או קעקועים לכתף לא ממש כואבים, אך היד חסינה יותר ולכן מתאימה למי שחושש מהתהליך עצמו.

מבחינת רפרטואר קעקועים מיוחדים עם משמעות לא אמורים להיות הבדלים גדולים בין היד, הרגל, הקרסול או איברים אחרים בגוף. קעקועים ליד יכולים להתאים למי שבוחר דוגמאות מיוחדות וגדולות וכמובן למי שמעדיף קעקועים מאורי שמזוהים עם התרבות הפולינזית. עם זאת, קשה לשמור על הקעקוע כאשר הוא מבוצע על היד כי הוא קצת יותר חשוף לשמש ולפגעי מזג האוויר מאשר הרגל, הקרסול והכתף.

טיפים לבחירת קעקועים ליד
כל אזור על היד יכול להתאים לביצוע קעקוע ולכן השאלה היחידה מה הסגנון המועדף. מקעקעים בבת ים, בחולון ולמעשה בכל מקום אחר בארץ יכולים להתאים את הקעקוע לצרכים של גברים ונשים לפי הכוונה כללית. מומלץ לעדכן את המקעקע מראש לגבי סגנון ספציפי שבו מעוניינים ולבקש ממנו לראות דוגמאות לסקיצות. לאחר מכן ניתן גם להתייעץ עם חברים ובני משפחה ולשאוב השראה מקעקועים קטנים או גדולים שמבוצעים בחלקים שונים בגוף.

יש גם הרבה רעיונות לקעקועי גברים ורעיונות לקעקועי נשים עבור מי שרוצה לבצע אותם על היד. בגלל שמדובר באזור פופולארי ושכיח, דוגמאות של קעקועים מופיעות באתרי האינטרנט וניתן לשלב אותן עם סקיצות שמביאים מהבית. רצוי להיכנס לפחות פעם אחת אל פורום קעקועים מקוון ולקבל רעיונות חדשים לקעקועים מכל הסוגים, המינים והצבעים.