המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים בקרסול

קעקועים בקרסול

קעקועים בקרסול
הקרסול מתאים לביצוע קעקועים בגלל המיקום שלו בגוף. הוא מחבר כידוע בין השוק לכף הרגל, אך מבחינת קעקועים הוא גם מציע שטח גדול יחסית לביצוע דוגמאות מיוחדות. אפשר להשתמש בקרסול כמקום שבו מבצעים קעקועים מאורי, קעקועי סמלים וקעקועים עם משמעות מיוחדת. אפשרות אחרת היא לשלב קעקועים בקרסול עם קעקועי צמיד וגם להוסיף קעקועים עם שמות של הילדים.

הקרסול מזוהה לעיתים קרובות גם עם קעקועי אהבה. יש הרבה רעיונות לקעקועי גברים ורעיונות לקעקועי נשים על הקרסול, ופחות או יותר בכל פורום קעקועים באינטרנט ממליצים עליו כמקום שממנו כדאי להתחיל את ההיכרות עם הענף. קעקועים בקרסול בולטים בהשוואה לאלטרנטיבות ואפשר לבחור אותם מבין המון סוגים של דוגמאות וסקיצות.
בנוסף, אפשר להחלים במהירות מתופעות הלוואי של קעקועים בקרסול ולהגן על המקום גם בימי הקיץ או בשל חשש מחשיפה לשמש. ההגנה על אזור הקרסול מתבצעת עם גרביים, שקית ומשחות מיוחדות.

ממה נובעת ההצלחה של קעקועים בקרסול?
קרסול הוא למעשה מפרק ציר והתנועות האפשריות שלו מגיעות לטווחים הגדולים ביותר מבין כל מפרקי הרגל. המשמעות מבחינת מקעקעים היא שניתן לנצל את שטח הקרסול בשביל להשיג דוגמאות מיוחדות. כך למשל קעקועים בקרסול יכולים להיות דינאמיים, להשתנות עם ההליכה ולנצל את התנועה לצורך החלפת צבעים. הקרסול הוא בין האזורים היחידים בגוף שבו יש מאפיינים כאלה וזה תורם לפופולאריות שלו במכוני קעקועים ברחבי העולם.

עוד סיבה להצלחה של קעקועים בקרסול קשורה למרחק שלהם מהעין. מי שבוחר לעשות קעקוע אך חושש להתחרט יכול לבחור בקרסול בתור מקום שממנו כדאי להתחיל. הקרסול כמעט ולא נגיש לעין של המקועקע, לכן יש סיכוי נמוך יותר לחרטה.

במילים אחרות, ככל שהקעקוע רחוק ומוסתר יותר כך סביר להניח שהוא לא יימאס על מי שעשה אותו. הקרסול מתפקד מהבחינה הזו בצורה מושלמת והוא מצטרף לרשימה של מקומות מומלצים נוספים כמו קעקועים לכתף האחורית וכמובן קעקועים לגב. כל מה שנותר לעשות הוא רק למצוא מכון שמתמחה בביצוע קעקועים בקרסול ולהתייעץ עם מקעקעים לגבי הדוגמא המתאימה.