המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים לרגל

קעקועים לרגל

קעקועים לרגל
הרגל היא אזור בגוף שנחשב מושלם לסוגים שונים של קעקועים עם משמעות או על בסיס סמלים מיוחדים. אפשר גם לבחור שטח ספציפי של הרגל עבור קעקועים מאורי ולהתייעץ עם מקעקעים בצפון, בדרום או במרכז לגבי קעקועים קטנים. מיותר לציין שגברים ונשים מבצעים קעקועים לרגל בגילאים שונים ולעיתים גם בשלב מאוחר בחיים.

הרגל מתאימה לקעקועים כי היא חסינה יחסית מפני כאב וכי היא מוגנת מפני נזקים. קל לכסות את הרגל לאחר ביצוע הקעקוע ולא צריך לחשוש מחשיפה לשמש. בנוסף, הרגל כוללת את אזור האצבעות, כף הרגל, הקרסול והשוק. אפשר למצוא קעקועים לרגל לפי המאפיינים של כל אזור ולהשיג ערך מוסף מהציור הנבחר.

קעקועים לרגל יכולים להציע יתרון גם לאנשים שמתלבטים לגבי כתובות קעקע קבועות. השאלה האם ומתי לבצע קעקועים בפעם הראשונה רלוונטית להמון אנשים ברחבי העולם, והפתרון הוא בדרך כלל להתחיל עם אזור מוסתר ועם הזמן להתרגל לרעיון. בהקשר הזה יש לרגל יתרון ספציפי, כי מי שעושה את הקעקוע כמעט ולא רואה אותו. ניתן לדוגמא לבצע את הקעקוע בחלק האחורי של הרגל והקרסול ולצמצם את הסיכוי לכך שהוא יימאס או יתחיל לשעמם.

שלבים בביצוע קעקועים
יש כמה שלבים שעליהם כדאי להקפיד כאשר מבצעים קעקועים לרגל. בשלב הראשון רצוי להחליט מה סוג הקעקוע המועדף ולהכיר את ההבדלים בין הסגנונות הקיימים. את זה עושים באמצעות התייעצות עם מקעקעים באזור המגורים וביקור אחד לפחות בתוך מכוני קעקועים במרכז, בצפון או בדרום.

בשלב השני ניתן להשוות בין קעקועים לרגל ולהתבונן בדוגמאות ספציפיות בלבד. זה השלב שבו מתאימים את הצורה והצבע של הקעקוע להעדפות אישיות. לרוב בוחרים דוגמאות ספציפיות מתוך מאגר קעקועים גדול יותר, אך מקעקעים בתל אביב וגם בערים אחרות יכולים להפנות את תשומת ליבכם לרעיונות חדשים.

בשלב השלישי מתאמים קעקועים לרגל מול נציגי המכון ועוברים את התהליך עצמו. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הקעקועים שמבוצעים באזור פחות רגיל כמו הרגל לא ממש כואבים. התהליך מסתיים במהירות ואחריו ניתן לחזור לשגרה תוך הישמעות להנחיות.