המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קורס קעקועים

קורס קעקועים

קורס קעקועים
אנשים שמתעניינים בתחום האמנות ויש להם גם כישרון טבעי לציור יכולים ליהנות מכל היתרונות של קורס קעקועים מקצועי. הקורס פותח צוהר לקריירה מתגמלת כמקעקע מקצועי והוא מאפשר השתלבות בענף כשכיר במכוני קעקועים או כעצמאי. בנוסף, הקורס נחשב מעניין כי הוא משלב בין תחומי ידע ונושאים שונים.

גולת הכותרת של קורס קעקועים היא הסברה מקיפה על החומרים, הטכניקות והשיטות שבהם ניתן להשתמש בשביל להכניס דיו או חומרי צבע אחרים מתחת לעור. החלק התיאורטי של הקורס כולל שיעורים על הבדלים בין צבעים, מזרקים וחומרים מאלחשים בעוד החלק המעשי מתייחס בעיקר להתנסות בפועל. כמו כן, הקורס מועבר על ידי מקעקעים עם ניסיון מוכח ונציגי מכוני קעקועים במרכז, בצפון ובדרום.

קהל יעד ודרישות קבלה
גברים ונשים בטווח רחב של גילאים מתעניינים באפשרות של קורס קעקועים. הקורס קורץ לבעלי תואר ראשון באמנות, לאוהבי ציור וגרפיטי ובעיקר לאנשים יצירתיים שמחפשים דרכים חדשות להביע את עצמם. גם אנשים שמגיעים מתחום הפירסינג מתעניינים לעיתים בקורס מקעקעים בשביל להרחיב את ארגז הכלים שעומד לרשותם.

דרישות הקבלה לקורס מקעקעים משתנות בהתאם למוסד הלימודים. באופן עקרוני, תהליך הלימוד מחייב היכרות מעמיקה עם עולם הקעקועים ועניין אישי באמנות אלטרנטיבית מן הסוג הזה. עם זאת, לרוב ניתן לעבור קורס הכנה ואפשר גם להגיע לפגישת ייעוץ בלתי מחייבת עם נציגי מוסדות הלימוד השונים. ההכשרה במסגרת קורס קעקועים נמשכת בין מספר חודשים למספר שנים והיא תלויה בהיקף הידע שאותו רוצים לרכוש לפני שמתחילים לעבוד בתחום.

אפשרויות תעסוקה וקריירה
יש מספר מסלולים שבהם ניתן לבחור לאחר קורס קעקועים מקיף. המסלול הראשון שכולל המשך לימודים מתאים למי שרוצה לשלב אמנות, ציור ושימוש בחומרי גלם נוספים כגון כסף, זהב, חרוזים ועוד. במסלול הזה לומדים קורס צורפות יחד עם קורס מקעקעים ומשלבים שיעורים שקשורים לנושא של ציור בצבעי שמן או מים.

המסלול השני והנפוץ יותר הוא של קריירה במכוני קעקועים בארץ. מסיימי קורס קעקועים יכולים לעשות סטאז' בכל מקום שמתאים להם, לפתח מיומנות ולצבור ניסיון להתנהלות עתידית.