המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים לגב

קעקועים לגב

קעקועים לגב
אזור הגב נחשב קלאסי עבור ביצוע קעקועים כי יש לו המון יתרונות. קודם כל, מבחינת מקעקעים הגב הוא אזור מועדף בזכות השטח הרב שהוא מציע. אין עוד אזור בגוף שבו ניתן לבצע קעקועים גדולים וקעקועים עם משמעות מיוחדת כמו הגב. רק על הגב אפשר למשל לשלב בין קעקועים מאורי וקעקועים קטנים, לבצע קעקועי קאבר על גבי קעקועים ישנים ובמידת הצורך גם לשלב קעקועים עם שמות הילדים לצד קעקועי סמלים.

מנגד, מי שבוחר לבצע קעקועים לגב עושה זאת בגלל מגוון האפשרויות שעומדות לפניו. הבחירה באזור הגב בשביל לבצע קעקוע קורצת לגברים ונשים, לאנשים שעושים קעקועים בפעם הראשונה וגם למי שכבר מנוסה בתחום. אופציה אחרת היא להתחיל עם קעקועים קטנים על הגב ועם השנים להרחיב ולהגדיל אותם. השטח שבו ניתן לבצע את הקעקוע תמיד נשאר גדול ויש לו ערך מוסף.

חוץ מזה, אזור הגב יכול להתאים לאנשים שלא בטוחים האם הם רוצים לעשות קעקוע או למי שחושש להתחרט. קעקועים שמבוצעים באזור שאותו לא רואים מדי יום הם בעלי סיכון נמוך יותר לחרטה. מי שעושה קעקועים לגב יצטרך ממש להתאמץ כדי לראות אותם ולהשתמש בשתי מראות לפחות, לכן הוא מונע מעצמו את הסיכוי לחרטה ומקבל תחושה גבוהה יותר של ביטחון.

איך עושים קעקועים לגב?
מבחינה טכנית אין הרבה הבדלים בין קעקועים לגב לבין קעקועים ליד, קעקועים לרגל וקעקועים לקרסול. עם זאת, הגב הוא בהחלט אזור שקורץ לאנשים עם ניסיון בתחום הקעקועים יותר מאשר מי שעושה אותם בפעם הראשונה. מכאן שגם הבחירה במכון קעקועים מעט שונה כי אנשים שבוחרים בגב יודעים בדיוק מה הם מחפשים.

בשביל לעשות קעקועים לגב צריך לבחור דוגמא מתאימה ולהתרשם מסקיצות של מקעקעים מנוסים. אפשר למצוא מכוני קעקועים שמתמחים באזור הגב או לקבל המלצות על מכון קעקועים בצפון, במרכז ובדרום. ניתן גם למצוא מקעקעים בחיפה או בכל עיר אחרת בארץ ולשמוע מהם חוות דעת על התאמה של דוגמאות קעקועים מסוימים עבור הגב. כך מקבלים החלטה טובה ונהנים מתוצאות.