המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה ציוד למקעקעים

ציוד למקעקעים

ציוד למקעקעים
הציוד שבו משתמשים בשביל לעשות קעקוע משפיע על האיכות של התוצאה הסופית לא פחות מאשר רמת המקצועיות של המקעקע. כתוצאה מכך, בחירה נכונה של ציוד צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות של מקעקעים. הציוד הוא זה שיוצר את ההבדל בין מכוני קעקועים ברחבי הארץ והוא עשוי להשפיע גם על המוניטין האישי של מקעקע מסוים. כמו כן, קיימים סוגים שונים של ציוד למקעקעים וההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי באיכות ובמחיר.

הקטגוריות הבולטות והחשובות ביותר של ציוד למקעקעים כוללות מכונת קעקועים ודיו. ככל שיש למכון קעקועים מסוים יותר סוגים של דיו, כך הוא יכול להציע מגוון רחב של שירותים עבור קהל היעד. בעזרת דיו צבעוני ניתן לעשות קעקועים קטנים וגדולים ולתת ללקוחות רעיונות עבור קעקועים עם משמעות. לבסוף, העבודה בפועל נעשית עם מכונת קעקועים וגם היא צריכה לעמוד בסטנדרטים מסוימים מבחינת בטיחות ורמת ביצוע.

מה מרכיב רשימת ציוד בסיסית?
עוד אלמנטים ברשימת ציוד למקעקעים הם ספקי כוח וקליפ קורדים עבור ציוד שמגיע מחו"ל, כמו גם מחטים לקעקועים. ההבדל הוא שכל מקעקע צריך מחטים סטריליות והיגייניות בשביל לעמוד בדרישות של משרד הבריאות ולהגן על הלקוחות, בעוד ספקי הכוח מיועדים רק למקעקעים שרוכשים חלק מהציוד שלהם מעבר לים. בנוסף, ציוד למקעקעים כולל ציוד סניטרי ומשחות החלמה. המשחות נמצאות בשימוש של המקעקע תוך כדי ביצוע העבודה וחלקן ניתנות ללקוח להמשך תהליך ההחלמה בבית. השאלה איזה ציוד סניטרי לרכוש עבור מכוני קעקועים תלויה בסוג השירותים שניתנים במקום ובתקציב שמוקדש עבור ההוצאה הזו.

ציוד משלים למקעקעים ומכוני פירסינג
נהוג לרכוש את הבסיס של ציוד למקעקעים יחד עם רשימה של ציוד משלים. ברשימה הזו נכללים ציוד אמנותי ועטים ליד חופשית עבור מקעקעים שמבצעים ציורי גוף בסגנון חופשי, גריפים וטיובים למכונות קעקועים משוכללות וכמובן ריהוט שכולל כיסאות למקעקעים וללקוחות, ריהוט לעמדת הקבלה ועוד.
לבסוף, במכוני קעקועים שבהם מבצעים ניקוב חורים בגוף רוכשים ציוד ועגילי פירסינג. העגילים נרכשים לצד ציוד למקעקעים כדי לספק ללקוחות כמה שיותר שירותים במקום אחד.