המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים לכתף

קעקועים לכתף

קעקועים לכתף
הכתף היא בין האזורים הראשונים בגוף שאותם שוקלים להקצות לטובת קעקוע. קעקועים לכתף נפוצים בקרב גברים ונשים, הם מתאימים למגוון רחב של צרכים ואפשר לחדש אותם מדי תקופה מסוימת בשביל לשמור על מראה רענן ועדכני. מעבר לכך, הקעקועים מבוצעים באזור שבו סף הכאב גבוה יחסית ולכן הם מתאימים גם לאנשים בלי ניסיון קודם. הכי חשוב לבחור מכון קעקועים מקצועי ולהתייעץ עם מקעקעים לפני שמכריעים בין דוגמאות וסגנונות.

קיימים המון סוגים של קעקועים קטנים וגדולים שיכולים להתאים עבור הכתף. אפשר למשל לשלב קעקועים עם משמעות אישית ומיוחדת לצד קעקועי סמלים עם משמעות אוניברסלית, או להעדיף קעקועי אולד סקול בסגנון וינטאג'. קעקועים לכתף פחות חשופים לנזקי השמש וקל לשמור עליהם בכל הנוגע לסטריליות והיגיינה.

יש גם כאלה ששומרים על קו עיצובי אחיד בין קעקועים לכתף לבין קעקועים לרגל, קעקועים ליד וקעקועים לקרסול והרבה קעקועים לצלעות ממשיכים עד אזור הכתף או הגב העליון. כמו כן, קעקועי צמיד בחלק העליון של הזרוע מתאימים גם הם לחיבור לכתף והורים בדרך כלל משתמשים באזור הזה בשביל קעקועים עם שמות ילדים.

איפה עושים קעקועים לכתף?
קעקועים לכתף מבוצעים במכוני קעקועים בכל רחבי הארץ כי מדובר על אזור מבוקש בגוף. בניגוד לקעקועים בצלעות או בפנים שמחייבים מיומנות גבוהה וטכניקה ספציפית, הקעקועים על אזורים גדולים כמו הכתף או הגב משותפים למכוני קעקועים בצפון, במרכז ובדרום. היתרון הוא שקל למצוא מכון קעקועים קרוב שבו מבצעים כתובות קעקע מן הסוג הזה, אך החיסרון הוא שלא תמיד קל להכריע בין האפשרויות שעל הפרק.

הכי טוב לבחור מכון קעקועים באילת או בכל עיר אחרת בארץ לפי המלצות של חברים. אפשר גם להתרשם מחוות דעת של פורום קעקועים באינטרנט או להגיע עם בני משפחה. מומלץ לשאול את המקעקע על הניסיון שלו ולנצל את ההזדמנות של ביקור במכון כדי להתרשם מדוגמאות וסקיצות. מבחינת מחיר, העלות של קעקועים באזור כמו הכתף לא אמורה להיות גבוהה יותר מאזורים אחרים בגוף והיא נקבעת לפי גודל וצבע.