המומלצים של קעקועים לכולם

המומלצים של קעקועים לכולם

פתחו חיפוש מתקדם
תוצאות חיפוש
בקטגוריה קעקועים עם משמעות

קעקועים עם משמעות

קעקועים עם משמעות
המשמעות של הקעקוע נקבעת על פי הצורה, הגודל, הצבע והמסר האישי שאותו רוצים להעביר. קעקוע זהה יכול להיות בעל משמעות נפרדת עבור שני אנשים שונים, ויש המון מקרים שבהם קעקועים עם משמעות מסוימת משתנים לאורך השנים וככל שמתבגרים. עם זאת, אין להקל ראש במשמעות המקורית של הקעקוע וכדאי לשאוב השראה מכמה סגנונות קעקועים פופולאריים לפי שמקבלים החלטה.

בכל סגנון קעקוע נבחר יש מספר דוגמאות שיש להן משמעות מיוחדת. כך למשל בסגנונות אוריינטליים מהמזרח הרחוק נהוג להעניק משמעות לקעקוע באמצעות פונטים, כיתוב ומסרים טקסטואליים בשפה זרה. לעומת זאת, בקעקועי אולד סקול המשמעות נגזרת מתוך ההיסטוריה של הקעקוע והמקום שלו בתרבות הפופולארית. קעקועים עם משמעות יכולים להיות גדולים או קטנים ולהתאים לאזורים שונים בגוף כמו הגב, הכתף, הזרוע ועוד.

מעבר לכך, יש המון קעקועים שבהם קל למצוא את המשמעות כי היא מוצגת באופן ברור. הדוגמא הכי טובה לכך היא קעקועים עם שמות ילדים. במקרה הזה מדובר על קעקועים עם משמעות אישית עבור גברים, נשים ובעיקר הורים או בני משפחה. הקעקועים עם שמות ילדים יכולים להיות קעקועי צמיד ויש הרבה אנשים שבוחרים אותם עבור הקרסול והיד.

איפה עושים קעקועים עם משמעות?
מכוני קעקועים מאפשרים לכל גבר ואישה למצוא את המשמעות שמתאימה להם בין מגוון הדוגמאות הקיים. אפשר לעשות קעקועים עם משמעות בצפון, במרכז או בדרום ולשלב גם בודי פירסינג או קעקועי קאבר לכיסוי קעקועים ישנים. השאיפה היא בכל מקרה להדגיש את המשמעות המיוחדת של הקעקוע ולאחר מכן ליהנות ממנה גם בעתיד.

מומלץ לבחור מכון קעקועים מקצועי ולתת עדיפות למקעקעים שעובדים לפי הנחיות של משרד הבריאות. במקביל, רצוי לברר כמות שנות ניסיון יש למקעקע והאם הוא מתמחה בסגנונות קעקועים מסוימים בלבד. קעקועים עם משמעות לא אמורים להיות יקרים יותר מקעקועים אבסטרקטיים בלי משמעות ברורה והמחיר נקבע לפי פרמטרים אחידים.

לסיכום, היתרונות של קעקועים עם משמעות שווים את ההשקעה. בחירת קעקועים כאלה אורכת יותר זמן אך היא מעניקה תחושה נדירה של סיפוק.